Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Instrumentalny
- Grupa przedmiotów:
- I rok, I sem., Instrumentalistyka, specjalność: altówka, I st.
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr zimowy 2022/2023
Ustawienia planu
Poniedziałek
CW, gr. 19 (206, bud. 2)
10:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy poniedziałek, 10:30 - 11:15
Sala 206, budynek nr 2
CW, gr. 2 (115, bud. 2)
10:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 10:30 - 11:15
Sala 115, budynek nr 2
WYK, gr. 5 (03, bud. 2)
12:00
Wykład, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 03, budynek nr 2
CW, gr. 1 (111, bud. 2)
12:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 111, budynek nr 2
CW, gr. 5 (09, bud. 4)
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:00
Sala 09, budynek nr 4
WYK, gr. 2 (112, bud. 1)
13:15
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:00
Sala 112, budynek nr 1
CW, gr. 20 (09, bud. 4)
15:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy poniedziałek, 15:30 - 16:15
Sala 09, budynek nr 4
CW, gr. 21 (09, bud. 4)
16:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy poniedziałek, 16:15 - 17:00
Sala 09, budynek nr 4
WYK, gr. 6 (202, bud. 2)
16:15
Wykład, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:15 - 17:45
Sala 202, budynek nr 2
WYK, gr. 2 (104, bud. 2)
17:00
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala 104, budynek nr 2
Wtorek
CW, gr. 2 (108, bud. 4)
12:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 108, budynek nr 4
CW, gr. 2 (108, bud. 4)
13:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 108, budynek nr 4
WYK, gr. 4 (03, bud. 2)
15:15
Wykład, grupa 4
każdy wtorek, 15:15 - 17:30
Sala 03, budynek nr 2
CW, gr. 12 (212, bud. 1)
18:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 18:00 - 19:00
Sala 212, budynek nr 1
WYK, gr. 10 (308, bud. 2)
18:00
Wykład, grupa 10
każdy wtorek, 18:00 - 19:30
Sala 308, budynek nr 2
Środa
CW, gr. 6 (206, bud. 2)
9:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 9:00 - 9:45
Sala 206, budynek nr 2
WYK, gr. 2 (112, bud. 1)
13:15
Wykład, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:00
Sala 112, budynek nr 1
WYK, gr. 2 (104, bud. 2)
15:00
Wykład, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 104, budynek nr 2
WYK, gr. 3 (104, bud. 2)
16:30
Wykład, grupa 3
każda środa, 16:30 - 18:00
Sala 104, budynek nr 2
WYK, gr. 4 (104, bud. 2)
18:00
Wykład, grupa 4
każda środa, 18:00 - 19:30
Sala 104, budynek nr 2
Czwartek
CW, gr. 14 (011, bud. 2)
10:15
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 10:15 - 11:00
Sala 011, budynek nr 2
WYK, gr. 7 (202, bud. 1)
15:00
Wykład, grupa 7
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 202, budynek nr 1
CW, gr. 9 (13, bud. 1)
16:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 16:30 - 17:15
Sala 13, budynek nr 1
Piątek
CW, gr. 18 (101, bud. 4)
9:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 9:00 - 9:45
Sala 101, budynek nr 4
CW, gr. 1 (101, bud. 2)
9:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 101, budynek nr 2
CW, gr. 16 (211, bud. 2)
9:45
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 9:45 - 10:30
Sala 211, budynek nr 2
CW, gr. 24 (211, bud. 2)
10:30
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 10:30 - 11:15
Sala 211, budynek nr 2
CW, gr. 1 (101, bud. 2)
11:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 101, budynek nr 2
CW, gr. 22 (211, bud. 2)
11:15
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 11:15 - 12:00
Sala 211, budynek nr 2
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: