Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Praca z pianistą [20-I-35PP-SP] Semestr zimowy 2023/2024

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Kaja Papierska
10:30 Ćwiczenia, grupa 27 każdy poniedziałek, 10:30 - 11:15 Sala 206, budynek nr 2
Agnieszka Kozło
12:45 Ćwiczenia, grupa 18 każdy poniedziałek, 12:45 - 13:30 Sala 09, budynek nr 4
Agnieszka Kozło
13:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 13:30 - 14:15 Sala 09, budynek nr 4
Agnieszka Kozło
15:30 Ćwiczenia, grupa 19 każdy poniedziałek, 15:30 - 16:15 Sala 09, budynek nr 4
Maria Kukier-Turkiewicz
20:30 Ćwiczenia, grupa 15 każdy poniedziałek, 20:30 - 21:15 Sala 13, budynek nr 1

Wtorek

Tomas Quevedo Pincetti
18:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 18:00 - 19:00 Sala 101, budynek nr 4

Środa

Rafał Dobrzyński
8:30 Ćwiczenia, grupa 25 każda środa, 8:30 - 9:15 Sala 307, budynek nr 2
Joanna Czapińska
9:30 Ćwiczenia, grupa 7 każda środa, 9:30 - 10:15 Sala 102, budynek nr 4
Katarzyna Nowaczewska-Manthey
9:45 Ćwiczenia, grupa 26 każda środa, 9:45 - 10:30 Sala 211, budynek nr 2
Rafał Błaszczyk
11:00 Ćwiczenia, grupa 21 każda środa, 11:00 - 11:45 Sala 202, budynek nr 1
Kaja Papierska
11:15 Ćwiczenia, grupa 28 każda środa, 11:15 - 12:00 Sala 206, budynek nr 2
Emilia Biskupska
11:30 Ćwiczenia, grupa 24 każda środa, 11:30 - 12:15 Sala 011, budynek nr 2
Rafał Błaszczyk
12:30 Ćwiczenia, grupa 5 każda środa, 12:30 - 13:15 Sala 202, budynek nr 1

Czwartek

Katarzyna Nowaczewska-Manthey
9:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 9:00 - 9:45 Sala 03, budynek nr 2
Jennifer Schroeder
9:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 9:00 - 9:45 Sala 10, budynek nr 1
Rafał Dobrzyński
11:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 11:00 - 11:45 Sala 307, budynek nr 2
Emilia Biskupska
12:15 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 12:15 - 13:00 Sala 09, budynek nr 4
Emilia Biskupska
13:00 Ćwiczenia, grupa 23 każdy czwartek, 13:00 - 13:45 Sala 09, budynek nr 4
Maria Kukier-Turkiewicz
19:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 19:00 - 19:45 Sala 109, budynek nr 1
Jan Bieniasz
19:15 Ćwiczenia, grupa 8 każdy czwartek, 19:15 - 20:00 Sala 106, budynek nr 1
Maria Kukier-Turkiewicz
20:00 Ćwiczenia, grupa 16 każdy czwartek, 20:00 - 20:45 Sala 109, budynek nr 1

Piątek

Kaja Papierska
14:30 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 14:30 - 15:15 Sala 01, budynek nr 2
Rafał Błaszczyk
18:50 Ćwiczenia, grupa 20 każdy piątek, 18:50 - 19:35 Sala 104, budynek nr 2

Sobota

Maria Kukier-Turkiewicz
12:00 Ćwiczenia, grupa 17 każda sobota, 12:00 - 12:45 Sala 106, budynek nr 1
ul. Słowackiego 7, 85-008 Bydgoszcz tel: +48 52 321525 http://www.amuz.bydgoszcz.pl/ kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)