Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Wykłady zmienne (koncerty) - fakultet

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 20-I-F-WZK
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Wykłady zmienne (koncerty) - fakultet
Jednostka: Wydział Instrumentalny
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 1.00 Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/20" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-16
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Mariusz Klimsiak, Stanisław Miłek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/20" (zakończony)

Okres: 2020-02-17 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Mariusz Klimsiak, Stanisław Miłek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/21" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-14
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Lech Bałaban, Marcin Baranowski, Urszula Bartkiewicz, Agnieszka Bartoszewicz, Andrzej Bauer, Katarzyna Bąkowska, Anton Birula, Magdalena Bojanowicz-Koziak, Awadij Brodski, Wojciech Bryliński, Przemysław Buczek, Marcin Chiliński, Michał Ciesielski, Aldona Cisewska, Grzegorz Dąbrowski, Frank de Bruine, Daniel Deuter, Jarosław Drzewiecki, Andrzej Dudziński, Waldemar Franczyk, Małgorzata Furche-Jurczyk, Tomasz Gluska, Katarzyna Gluza, Piotr Grajter, Roman Gryń, Grzegorz Jurczyk, Paweł Kalicki, Jerzy Kaszuba, Piotr Kępiński, Zenon Kitowski, Mariusz Klimsiak, Kazimierz Kmieć, Adam Kośmieja, Michał Kot, Jadwiga Kotnowska, Anna Kowalska-Birula, Bartosz Koziak, Joanna Kreft, Joanna Krempeć-Kaczor, Andrzej Łęgowski, Michał Marcinkowski, Radosław Marzec, Renata Marzec, Stanisław Miłek, Markus Möllenbeck, Maria Murawska, Agata Nowakowska-Gumiela, Karalina Orsik, Mariusz Patyra, Krzysztof Pełech, Monika Pietruszewska, Ewa Pobłocka, Ekaterina Popowa-Zydroń, Marek Przywarty, Paweł Radziński, Katarzyna Rajs, Piotr Reichert, Jan Romanowski, Michael Schmidt-Casdorff, Bolesław Siarkiewicz, Magdalena Sikorska, Włodzimierz Spodymek, Jadwiga Stanek, Anna Stempin-Jasnowska, Jerzy Sulikowski, Filip Syska, Małgorzata Szadowiak, Michał Szałach, Michał Szymanowski, Marcin Tarnawski, Michał Tyrański, Paweł Wakarecy, Ewa Witczak, Stefan Wojtas, Justyna Woś, Krzysztof Wroniszewski, Dorota Zimna, Christian Zincke
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/21" (zakończony)

Okres: 2021-02-15 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Lech Bałaban, Marcin Baranowski, Agnieszka Bartoszewicz, Andrzej Bauer, Katarzyna Bąkowska, Anton Birula, Awadij Brodski, Wojciech Bryliński, Przemysław Buczek, Marcin Chiliński, Michał Ciesielski, Aldona Cisewska, Grzegorz Dąbrowski, Frank de Bruine, Daniel Deuter, Jarosław Drzewiecki, Andrzej Dudziński, Waldemar Franczyk, Małgorzata Furche-Jurczyk, Tomasz Gluska, Katarzyna Gluza, Piotr Grajter, Roman Gryń, Grzegorz Jurczyk, Paweł Kalicki, Jerzy Kaszuba, Piotr Kępiński, Zenon Kitowski, Mariusz Klimsiak, Kazimierz Kmieć, Adam Kośmieja, Michał Kot, Jadwiga Kotnowska, Anna Kowalska-Birula, Bartosz Koziak, Joanna Kreft, Joanna Krempeć-Kaczor, Andrzej Łęgowski, Michał Marcinkowski, Radosław Marzec, Renata Marzec, Stanisław Miłek, Markus Möllenbeck, Maria Murawska, Agata Nowakowska-Gumiela, Karalina Orsik, Mariusz Patyra, Krzysztof Pełech, Monika Pietruszewska, Ewa Pobłocka, Ekaterina Popowa-Zydroń, Marek Przywarty, Paweł Radziński, Katarzyna Rajs, Piotr Reichert, Jan Romanowski, Michael Schmidt-Casdorff, Bolesław Siarkiewicz, Magdalena Sikorska, Włodzimierz Spodymek, Jadwiga Stanek, Anna Stempin-Jasnowska, Jerzy Sulikowski, Filip Syska, Małgorzata Szadowiak, Michał Szałach, Michał Szymanowski, Marcin Tarnawski, Michał Tyrański, Paweł Wakarecy, Ewa Witczak, Stefan Wojtas, Justyna Woś, Krzysztof Wroniszewski, Dorota Zimna, Christian Zincke
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/22" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-13
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Lech Bałaban, Marcin Baranowski, Urszula Bartkiewicz, Agnieszka Bartoszewicz, Andrzej Bauer, Katarzyna Bąkowska, Anton Birula, Magdalena Bojanowicz-Koziak, Awadij Brodski, Wojciech Bryliński, Przemysław Buczek, Aldona Cisewska, Grzegorz Dąbrowski, Daniel Deuter, Sławomir Drózd, Jarosław Drzewiecki, Andrzej Dudziński, Waldemar Franczyk, Małgorzata Furche-Jurczyk, Tomasz Gluska, Katarzyna Gluza, Ewa Golińska, Piotr Grajter, Roman Gryń, Grzegorz Jurczyk, Paweł Kalicki, Jerzy Kaszuba, Piotr Kępiński, Zenon Kitowski, Mariusz Klimsiak, Kazimierz Kmieć, Małgorzata Komorowska, Adam Kośmieja, Michał Kot, Jadwiga Kotnowska, Anna Kowalska-Birula, Bartosz Koziak, Joanna Kreft, Joanna Krempeć-Kaczor, Radosław Kurek, Andrzej Łęgowski, Michał Marcinkowski, Radosław Marzec, Renata Marzec, Stanisław Miłek, Markus Möllenbeck, Maria Murawska, Agata Nowakowska-Gumiela, Karalina Orsik, Mariusz Patyra, Krzysztof Pełech, Ewa Pobłocka, Ekaterina Popowa-Zydroń, Marek Przywarty, Paweł Radziński, Katarzyna Rajs, Piotr Reichert, Jan Romanowski, Jacek Ropski, Michael Schmidt-Casdorff, Bolesław Siarkiewicz, Marcin Sikorski, Włodzimierz Spodymek, Jadwiga Stanek, Anna Stempin-Jasnowska, Jerzy Sulikowski, Filip Syska, Michał Szałach, Michał Szymanowski, Marcin Tarnawski, Michał Tyrański, Paweł Wakarecy, Bartłomiej Wezner, Stefan Wojtas, Justyna Woś, Krzysztof Wroniszewski, Dorota Zimna, Christian Zincke
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2021/22" (zakończony)

Okres: 2022-02-14 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Lech Bałaban, Marcin Baranowski, Urszula Bartkiewicz, Agnieszka Bartoszewicz, Andrzej Bauer, Katarzyna Bąkowska, Anton Birula, Magdalena Bojanowicz-Koziak, Awadij Brodski, Wojciech Bryliński, Przemysław Buczek, Marcin Chiliński, Aldona Cisewska, Grzegorz Dąbrowski, Daniel Deuter, Sławomir Drózd, Jarosław Drzewiecki, Andrzej Dudziński, Waldemar Franczyk, Małgorzata Furche-Jurczyk, Tomasz Gluska, Katarzyna Gluza, Ewa Golińska, Piotr Grajter, Roman Gryń, Grzegorz Jurczyk, Paweł Kalicki, Jerzy Kaszuba, Piotr Kępiński, Zenon Kitowski, Mariusz Klimsiak, Kazimierz Kmieć, Małgorzata Komorowska, Adam Kośmieja, Michał Kot, Jadwiga Kotnowska, Anna Kowalska-Birula, Bartosz Koziak, Joanna Kreft, Joanna Krempeć-Kaczor, Radosław Kurek, Andrzej Łęgowski, Michał Marcinkowski, Radosław Marzec, Renata Marzec, Stanisław Miłek, Markus Möllenbeck, Maria Murawska, Agata Nowakowska-Gumiela, Karalina Orsik, Mariusz Patyra, Krzysztof Pełech, Ewa Pobłocka, Ekaterina Popowa-Zydroń, Marek Przywarty, Paweł Radziński, Katarzyna Rajs, Piotr Reichert, Jan Romanowski, Jacek Ropski, Michael Schmidt-Casdorff, Bolesław Siarkiewicz, Marcin Sikorski, Włodzimierz Spodymek, Jadwiga Stanek, Anna Stempin-Jasnowska, Jerzy Sulikowski, Filip Syska, Michał Szałach, Michał Szymanowski, Marcin Tarnawski, Michał Tyrański, Paweł Wakarecy, Bartłomiej Wezner, Stefan Wojtas, Krzysztof Wroniszewski, Dorota Zimna, Christian Zincke
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2022/2023" (zakończony)

Okres: 2022-10-01 - 2023-02-12
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Mariusz Klimsiak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2022/2023" (zakończony)

Okres: 2023-02-13 - 2023-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Mariusz Klimsiak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
ul. Słowackiego 7, 85-008 Bydgoszcz tel: +48 52 321525 http://www.amuz.bydgoszcz.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-3 (2023-09-29)