Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Wykłady zmienne (koncerty) - fakultet

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 20-I-F-WZK1
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Wykłady zmienne (koncerty) - fakultet
Jednostka: Wydział Instrumentalny
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 1.00 Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/20" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-16
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Mariusz Klimsiak, Stanisław Miłek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/20" (zakończony)

Okres: 2020-02-17 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Mariusz Klimsiak, Stanisław Miłek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/21" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-14
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Lech Bałaban, Marcin Baranowski, Agnieszka Bartoszewicz, Andrzej Bauer, Katarzyna Bąkowska, Anton Birula, Magdalena Bojanowicz-Koziak, Awadij Brodski, Wojciech Bryliński, Przemysław Buczek, Marcin Chiliński, Michał Ciesielski, Aldona Cisewska, Grzegorz Dąbrowski, Frank de Bruine, Daniel Deuter, Jarosław Drzewiecki, Andrzej Dudziński, Waldemar Franczyk, Małgorzata Furche-Jurczyk, Tomasz Gluska, Katarzyna Gluza, Piotr Grajter, Roman Gryń, Grzegorz Jurczyk, Paweł Kalicki, Jerzy Kaszuba, Piotr Kępiński, Zenon Kitowski, Mariusz Klimsiak, Kazimierz Kmieć, Adam Kośmieja, Michał Kot, Jadwiga Kotnowska, Anna Kowalska-Birula, Bartosz Koziak, Joanna Kreft, Joanna Krempeć-Kaczor, Andrzej Łęgowski, Michał Marcinkowski, Radosław Marzec, Renata Marzec, Stanisław Miłek, Markus Möllenbeck, Maria Murawska, Agata Nowakowska-Gumiela, Karalina Orsik, Mariusz Patyra, Krzysztof Pełech, Ewa Pobłocka, Ekaterina Popowa-Zydroń, Marek Przywarty, Paweł Radziński, Katarzyna Rajs, Piotr Reichert, Jan Romanowski, Michael Schmidt-Casdorff, Bolesław Siarkiewicz, Magdalena Sikorska, Włodzimierz Spodymek, Jadwiga Stanek, Anna Stempin-Jasnowska, Jerzy Sulikowski, Filip Syska, Małgorzata Szadowiak, Michał Szałach, Michał Szymanowski, Marcin Tarnawski, Michał Tyrański, Paweł Wakarecy, Ewa Witczak, Stefan Wojtas, Justyna Woś, Krzysztof Wroniszewski, Dorota Zimna, Christian Zincke
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/21" (zakończony)

Okres: 2021-02-15 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Lech Bałaban, Marcin Baranowski, Agnieszka Bartoszewicz, Andrzej Bauer, Katarzyna Bąkowska, Anton Birula, Magdalena Bojanowicz-Koziak, Awadij Brodski, Wojciech Bryliński, Przemysław Buczek, Marcin Chiliński, Michał Ciesielski, Aldona Cisewska, Grzegorz Dąbrowski, Frank de Bruine, Daniel Deuter, Jarosław Drzewiecki, Andrzej Dudziński, Waldemar Franczyk, Małgorzata Furche-Jurczyk, Tomasz Gluska, Katarzyna Gluza, Piotr Grajter, Roman Gryń, Grzegorz Jurczyk, Paweł Kalicki, Jerzy Kaszuba, Piotr Kępiński, Zenon Kitowski, Mariusz Klimsiak, Kazimierz Kmieć, Adam Kośmieja, Michał Kot, Jadwiga Kotnowska, Anna Kowalska-Birula, Bartosz Koziak, Joanna Kreft, Joanna Krempeć-Kaczor, Andrzej Łęgowski, Michał Marcinkowski, Radosław Marzec, Renata Marzec, Stanisław Miłek, Markus Möllenbeck, Maria Murawska, Agata Nowakowska-Gumiela, Karalina Orsik, Mariusz Patyra, Krzysztof Pełech, Monika Pietruszewska, Ewa Pobłocka, Ekaterina Popowa-Zydroń, Marek Przywarty, Paweł Radziński, Katarzyna Rajs, Piotr Reichert, Jan Romanowski, Michael Schmidt-Casdorff, Bolesław Siarkiewicz, Magdalena Sikorska, Włodzimierz Spodymek, Jadwiga Stanek, Anna Stempin-Jasnowska, Jerzy Sulikowski, Filip Syska, Małgorzata Szadowiak, Michał Szałach, Michał Szymanowski, Marcin Tarnawski, Michał Tyrański, Paweł Wakarecy, Ewa Witczak, Stefan Wojtas, Justyna Woś, Krzysztof Wroniszewski, Christian Zincke
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
ul. Słowackiego 7, 85-008 Bydgoszcz tel: +48 52 321525 http://www.amuz.bydgoszcz.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.2.0-1 (2024-03-12)