Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Konsultacje pracy dyplomowej

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 20-I-23KPD-SD
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Konsultacje pracy dyplomowej
Jednostka: Wydział Instrumentalny
Grupy: II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: akordeon, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: altówka barokowa, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: fagot, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: flet traverso, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: flet, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: fortepian, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: gitara, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: klarnet, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: klawesyn, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: kontrabas barokowy, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: kontrabas, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: lutnia, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: obój barokowy, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: obój, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: organy, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: perkusja, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: puzon, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: skrzypce barokowe, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: skrzypce, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: trąbka naturalna, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: trąbka, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: tuba, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: Viola Da Gamba, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: waltornia, II st.
II rok, III sem., Instrumentalistyka, specjalność: wiolonczela, II st.
Punkty ECTS i inne: 2.00 Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.

zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/20" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-16
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Lech Bałaban, Marcin Baranowski, Urszula Bartkiewicz, Andrzej Bauer, Anton Birula, Wojciech Bryliński, Przemysław Buczek, Jarosław Drzewiecki, Małgorzata Furche-Jurczyk, Tomasz Gluska, Piotr Grajter, Roman Gryń, Grzegorz Jurczyk, Paweł Kalicki, Jerzy Kaszuba, Zenon Kitowski, Mariusz Klimsiak, Jadwiga Kotnowska, Radosław Marzec, Renata Marzec, Maria Murawska, Krzysztof Pełech, Ekaterina Popowa-Zydroń, Paweł Radziński, Piotr Reichert, Jan Romanowski, Bolesław Siarkiewicz, Jadwiga Stanek, Małgorzata Szadowiak, Michał Szałach, Paweł Wakarecy, Bartłomiej Wezner, Ewa Witczak, Krzysztof Wroniszewski, Dorota Zimna
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/20" (zakończony)

Okres: 2020-02-17 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Tomasz Gluska, Piotr Kępiński
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/21" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-14
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Lech Bałaban, Marcin Baranowski, Andrzej Bauer, Małgorzata Furche-Jurczyk, Tomasz Gluska, Piotr Grajter, Roman Gryń, Paweł Kalicki, Jerzy Kaszuba, Piotr Kępiński, Mariusz Klimsiak, Kazimierz Kmieć, Jadwiga Kotnowska, Joanna Krempeć-Kaczor, Andrzej Łęgowski, Renata Marzec, Maria Murawska, Mariusz Patyra, Piotr Reichert, Jan Romanowski, Włodzimierz Spodymek, Jadwiga Stanek, Anna Stempin-Jasnowska, Małgorzata Szadowiak, Michał Szałach, Ewa Witczak, Krzysztof Wroniszewski, Dorota Zimna
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/21" (zakończony)

Okres: 2021-02-15 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Jan Romanowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/22" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-13
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Marcin Baranowski, Andrzej Bauer, Katarzyna Bąkowska, Wojciech Bryliński, Przemysław Buczek, Grzegorz Dąbrowski, Jarosław Drzewiecki, Tomasz Gluska, Roman Gryń, Grzegorz Jurczyk, Paweł Kalicki, Piotr Kępiński, Zenon Kitowski, Mariusz Klimsiak, Joanna Krempeć-Kaczor, Radosław Kurek, Andrzej Łęgowski, Michał Marcinkowski, Radosław Marzec, Renata Marzec, Stanisław Miłek, Agata Nowakowska-Gumiela, Mariusz Patyra, Krzysztof Pełech, Ewa Pobłocka, Paweł Radziński, Katarzyna Rajs, Piotr Reichert, Jan Romanowski, Marcin Sikorski, Włodzimierz Spodymek, Jadwiga Stanek, Jerzy Sulikowski, Michał Szałach, Michał Tyrański, Paweł Wakarecy, Bartłomiej Wezner, Stefan Wojtas
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2022/2023" (zakończony)

Okres: 2022-10-01 - 2023-02-12
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Lech Bałaban, Marcin Baranowski, Urszula Bartkiewicz, Andrzej Bauer, Katarzyna Bąkowska, Przemysław Buczek, Aldona Cisewska, Grzegorz Dąbrowski, Jarosław Drzewiecki, Tomasz Gluska, Grzegorz Jurczyk, Paweł Kalicki, Jerzy Kaszuba, Piotr Kępiński, Mariusz Klimsiak, Joanna Krempeć-Kaczor, Andrzej Łęgowski, Michał Marcinkowski, Radosław Marzec, Renata Marzec, Stanisław Miłek, Maria Murawska, Agata Nowakowska-Gumiela, Krzysztof Pełech, Ekaterina Popowa-Zydroń, Katarzyna Rajs, Jan Romanowski, Bolesław Siarkiewicz, Włodzimierz Spodymek, Marcin Tarnawski, Michał Tyrański, Bartłomiej Wezner, Dorota Zimna
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2022/2023" (zakończony)

Okres: 2023-02-13 - 2023-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Katarzyna Rajs
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2023/2024" (zakończony)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2023/2024" (w trakcie)

Okres: 2024-02-19 - 2024-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Włodzimierz Spodymek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
ul. Słowackiego 7, 85-008 Bydgoszcz tel: +48 52 321525 http://www.amuz.bydgoszcz.pl/ kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)